ELOGE ELOGE

O nás

Tím dobrých úradníkov

Organizujeme diskusie s úradníkmi pre úradníkov a širokú verejnosť a vzdelávacie aktivity, kde reflektujeme na problematické oblasti vo verejnej správe a prinášame znalosti odborníkov. Demonštrujeme na dobrých príkladoch to, že má význam byť iniciatívnym, vytrvalým a dobrým úradníkom. Budujeme komunitu šikovných a profesionálnych úradníkov, aby sme si navzájom pomáhali pri riešení problémov v úrade ako aj problémov verejnosti s úradmi. Šírime osvetu o význame nášho povolania verejnosti ako aj študentom, aby ľudia nevnímali „abstraktný“ štát negatívne, ale spolupracovali. Vyjadrujeme sa k odborným a spoločenským témam, aby sme podporovali kvalitné, transparentné a lepšie fungovanie štátu.

Markéta

Právnička, ktorá momentálne kotví na Ministerstve vnútra SR, sa najradšej venuje medzinárodnej oblasti, v profesijnom ale aj v súkromnom živote, nakoľko jednou z jej najväčších obáv je, že by nestihla precestovať a spoznať celý svet. Hnacím motorom je pre ňu  podieľať sa na tvorbe lepšieho sveta.

Monika

Po štúdiu na Taiwane sa vrátila domov s cieľom pomôcť svojej krajine. Na Ministerstve vnútra pôsobí 7 rokov, kde sa snaží kolegov inšpirovať a motivovať byť čo najlepším úradníkom. Má  množstvo energie, ktoré vybije na horskom bicykli, pri behu v Karpatoch alebo pri inej šialenej aktivite.

Naďa

Jej srdcovkou je oblasť samosprávy, venuje sa tomu na ministerstve vnútra a ochotne cestuje po regiónoch, aby lepšie porozumela problémom obcí. Miluje klasickú hudbu, Star Wars a varenie.

Veronika

Analyzuje procesy na ministerstve vnútra a najviac ju motivuje, že môže meniť svet k lepšiemu. Aj keď najradšej trávi čas s excelom, nájdete ju v klubových kinách alebo na túre.

Martin

Pôsobil v mimovládnom, verejnom aj súkromnom sektore. V práci sa venuje najmä komunikácii, vo voľnom čase číta a zaprisaháva sa, že začne športovať.

Eva

Pôsobí na rôznych postoch verejnej správy viac ako 20 rokov. Venuje sa problematike správy majetku vo verejnom vlastníctve a verejnému obstarávaniu. Členka OZ Pedál, založila OZ Bajkslava a voľný čas najradšej trávi na bicykloch, v horách alebo na chalupe.

Martina

Architektka, ktorá pracovala v časopisoch o architektúre a urbanizme, neskôr bola šéfredaktorkou. Pracovala u hlavnej architektky Bratislavy a teraz sa venuje územnému rozvoju mesta. Prirodzený výskyt má v kopcoch, na bicykli a vo vode.

Juraj

Na ministerstve vnútra sa venuje oblasti krízového riadenia, medzinárodnej spolupráci a cvičeniam. Rád sa zúčastňuje na dobrovoľných aktivitách, cestuje, trávi čas v horách alebo na bicykli v lese.

Dana

Projektová koordinátorka. Kariérne sa zameriava na komunikáciu, PR, marketing a organizovanie eventov. Rada číta a hovorí, zabáva sa na stand-upoch a vyvetráva si hlavu výletmi za dobrodružstvom.

Radka

Skúsená právnička, s neoblomnou vierou v spravodlivosť a efektívne fungujúci štátny aparát, aktuálne zastrešuje medzinárodné vzťahy a protokol v čerstvo zriadenej Kancelárii Najvyššieho správneho súdu. Miluje cestovanie, fotografovanie a s nadšením sleduje nové trendy na sociálnych sieťach.

Ivka

Už takmer 10 rokov sa venuje projektom financovaným z eurofondov s cieľom pomáhať najmenej rozvinutým regiónom. Vo voľnom čase vymení lodičky za turistické topánky a kanceláriu za chatu bez elektriny.

Miška

Venuje sa samospráve a zahraničným vzťahom na ministerstve vnútra. Voľný čas trávi s rodinou, na prechádzkach so psom, pri dobrej knihe. Najviac ju dokáže nahnevať neochotný prístup a fráza „NEDÁ SA“.

Oto

Pracuje na Ministerstve dopravy a výstavby ako vedúci oddelenia medzinárodných vzťahov. Od Trenčína pochádzajúci aktívny športovec, nadšenec cestovania, kultúry, politiky a dobrej kuchyne.

ELOGE