ELOGE ELOGE

About us

Our team

Pri pravujeme otvorené stretnutia a vzdelávacie aktivity pre úradníkov, kde reflektujeme na problematické oblasti vo verejnej správe a prinášame znalosti odborníkov. Demonštrujeme na dobrých príkladoch to, že má význam byť iniciatívnym, vytrvalým a dobrým úradníkom. Budujeme komunitu šikovných a profesionálnych úradníkov, aby sme si navzájom pomáhali pri riešení problémov v úrade ako aj problémov verejnosti s úradmi.

Eva

Designer

Absolvent of STU a Fakulty práva PEVŠ, pôsobí na rôznych postoch verejnej správy viac ako 20 rokov. Venuje sa problematike správy majetku vo verejnom vlastníctve a verejnému obstarávaniu. Aktívna členka OZ Pedál, voľný čas najradšej trávi na bicykloch, v horách alebo na chalupe.

Miška

Founder

Venuje sa samospráve a zahraničným vzťahom na ministerstve vnútra.

Voľný čas trávi s rodinou, na prechádzkach so psom, pri dobrej knihe.

Najviac ju dokáže nahnevať neochotný prístup a fráza „NEDÁ SA“.

Monika

SEO

Po štúdiu na Taiwane sa vrátila domov s cieľom pomôcť svojej krajine. Na Ministerstve vnútra pôsobí 7 rokov, kde sa snaží kolegov inšpirovať a motivovať byť čo najlepším úradníkom. Má neuveriteľné množstvo energie, ktoré vybije na horskom bicykli, pri behu v Karpatoch alebo pri inej šialenej aktivite.

Andrej

Founder

Pracuje na ministerstve kultúry 9. rok v oblasti vnútorného auditu. Má rád otvorenosť a hľadanie najlepšieho riešenia. Verí v dobré fungovanie štátu smerom k občanom. Rád si oddýchne v prírode s dobrými ľuďmi.

Juraj

Designer

Na ministerstve vnútra už 4 roky sa venuje oblasti krízového riadenia, medzinárodnej spolupráci a cvičeniam. Rád sa zúčastňuje na dobrovoľných aktivitách, cestuje, trávi čas v horách alebo na bicykli v lese.

Ivet

SEO

Venuje sa problematike participácie a otvoreným dátam. Na svojej práci ju najviac baví prepájanie dvoch svetov stojacích na častokrát dvoch protipóloch – ten štátny a občiansky.

Veronika

Founder

Analyzuje už 3. rok procesy na ministerstve vnútra a najviac ju motivuje, že môže meniť svet k lepšiemu. Aj keď najradšej trávi čas s excelom, nájdete ju v klubových kinách alebo na túre.

Oto

Designer

Pracuje viac ako 4 roky na Ministerstve dopravy a výstavby ako vedúci oddelenia medzinárodných vzťahov. Od Trenčína pochádzajúci aktívny športovec, nadšenec cestovania, kultúry, politiky a dobrej kuchyne.

Naďa

SEO

Jej srdcovkou je oblasť samosprávy, venuje sa tomu na ministerstve vnútra a ochotne cestuje po regiónoch, aby lepšie porozumela problémom obcí. Miluje klasickú hudbu, Star Wars a varenie.

Valery

Founder

Najradšej by riešila všetky svetové problémy, ale keďže začať treba od seba, venuje sa udržateľnému rozvoju na Úrade podpredsedu vlády. Voľný čas delí medzi tanec, čítanie a doktorské štúdium.

Ivka

Designer

Už takmer 10 rokov sa venuje projektom financovaným z eurofondov s cieľom pomáhať najmenej rozvinutým regiónom. Vo voľnom čase vymení lodičky za turistické topánky a kanceláriu za chatu bez elektriny.

Maťka

SEO

Architektka, ktorá pracovala v časopisoch o architektúre a urbanizme, neskôr bola šéfredaktorkou. Pracuje u hlavnej architektky Bratislavy. Prirodzený výskyt má v kopcoch, na bicykli a pri vode.

Danka

Designer

Svoj pracovný život už od vysokej školy venuje Národnej banke Slovenska, kde sa aktuálne venuje dohľadu nad bankovníctvom. Keď práve nepracuje alebo nevyrába šperky z medeného drôtu, tak turistikuje, alebo objavuje podzemie a krásu nielen slovenských jaskýň.

Martin

Designer

PÔSOBIL V MIMOVLÁDNOM, VEREJNOM AJ SÚKROMNOM SEKTORE.

V PRÁCI SA VENUJE NAJMÄ KOMUNIKÁCII,

VO VOĽNOM ČASE ČÍTA A ZAPRISAHÁVA SA,

ŽE ZAČNE ŠPORTOVAŤ.

ELOGE